Poradnia Endokrynologiczna w SPZOZ w Proszowicach

Po wielu miesiącach starań SPZOZ w Proszowicach podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie świadczeń ambulatoryjnych z zakresu endokrynologii. Poradnia endokrynologiczna zajmuje się zaburzeniami oraz leczeniem nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu hormonalnego. Celem jest rozpoznawanie i leczenie zaburzeń funkcji gruczołów dokrewnych, wydzielających hormony.

Poradnia zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

  • schorzeń tarczycy, przysadki, nadnerczy,
  • cukrzycy i innych zaburzeń gospodarki glukozowo-insulinowej,
  • otyłości i zaburzeń lipidowych,
  • zaburzeń hormonalnych: zaburzenia płodności, zaburzenia miesiączkowania, niedobór hormonów wzrostu,
  • zaburzeń płodności: problemy z zajściem w ciążę lub utrzymaniem ciąży, które mogą być spowodowane dysfunkcją hormonalną, hirsutyzmem i innymi zaburzeniami związanymi z nadmiernym owłosieniem u kobiet, które mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi, takimi jak zespół policystycznych jajników (PCOS).

Wizyta w poradni endokrynologicznej pozwoli na precyzyjne zdiagnozowanie podłoża choroby, wdrożenie skutecznego leczenia i dalszej profilaktyki.

W poradni przyjmować pacjentów będzie:  dr n. med. Iwona Solecka – lekarz specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog, specjalista diabetolog.

Pacjenci dorośli przyjmowani będą na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza POZ lub z innej poradni specjalistycznej. Poradnia endokrynologiczna, będzie mieściła się w Budynku Głównym Szpitala.

Zapraszamy do rejestracji już dziś

Rejestracja telefoniczna: 12 386 52 31

Rejestracja osobista: 07.00 – 20.30

Rejestracja elektroniczna: rejestracja@spzoz.proszowice.pl

Skip to content