Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca 2026 r. Szpital będzie funkcjonował w trybie dyżurowym.
Dzień ten jest dniem wolnym od pracy udzielonym pracownikom w zamian za święto przypadające w sobotę tj. 15 sierpnia 2026 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.


