Miło nam poinformować, że Dyrektor SP ZOZ w Proszowicach – Zbigniew Torbus w dniu 10 marca 2023 r. będzie uczestniczył w VIII Kongresie Wyzwań Zdrowotnych w roli prelegenta w sesji ekspertów Komisji Zdrowia Senatu RP w temacie ?Radykalne zwiększenie dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych?.

Zakres wypowiedzi Dyrektora dotyczył będzie nowoczesnych metod zarządzania w szpitalach publicznych w Polsce w oparciu o program i doświadczenie Lean Manegement in Healthcare. Program ten skupia się na poszukiwaniu obszarów zwiększenia efektywności działania szpitala i unikania marnotrawstwa, a także nowoczesnych, demokratycznych metod komunikacji osób zarządzających z personelem, podnoszenia jakości świadczeń poprzez lepszą organizację pracy, która w efekcie skraca czas oczekiwania pacjenta na świadczenie medyczne. Dodatkową jakością jest zasada ? zero tolerancji dla korupcji??, życzliwość i lepsza komunikacja personelu z pacjentem.

Kongres Wyzwań Zdrowotnych to prestiżowe wydarzenie, które od zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem znanych osób z zakresu ochrony zdrowia.

W tym roku prelegentami będą także znane osobowości – https://www.hccongress.pl/2023/pl/