PIELĘGNIARKA ROKU W POWIECIE PROSZOWICKIM

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pani mgr Bożena Knap – Naczelna Pielęgniarka naszego Szpitala została wybrana jako pielęgniarka roku w powiecie proszowickim w tegorocznym Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2023.

Pani Bożena Knap pracuje w naszym Szpitalu od 2018 roku. Jest osobą sumienną, dokładną, odpowiedzialną, a co najważniejsze całym sercem zaangażowaną w wykonywanie powierzonych jej obowiązków. Od początku pracy do dnia dzisiejszego cieszy się dużą sympatią i zaufaniem w środowisku pracowniczym.

Cechuje ją niezwykle istotna troska i wzajemna dbałość o pracowników i pacjentów o czym świadczy  wysoka ilość głosów otrzymanych w głosowaniu.

Plebiscyt jest prowadzony co roku przez Gazetę Krakowską i odznacza się ogromnym prestiżem w województwie. To wyjątkowe wyróżnienie dla pracownika służby zdrowia.

Ideą akcji jest docenienie tych, którzy wyróżniają się empatią, wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem, a także cieszą się zaufaniem pacjentów.

Dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i profesjonalizm na rzecz wspólnych działań oraz życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanych obowiązków zawodowych.

Źródło: Fot. Gazeta Krakowska